GÖLEVİ TESİSİMİZ
HAKKINDA

VİZYONUMUZ

Gölevi Konaklama & Restaurant olarak doğayı korumayı amaçlayan sürdürülebilirlik politikamız ile güvenilir ve yüksek kaliteli hizmet sunarak değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaktır.


HAKKIMIZDA

Dört mevsimin yaşandığı Sapanca’nın güzel beldesi Kırkpınar’da göl kenarında yer alan Gölevi Konaklama &Restaurant şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve yorgunluğunu atmak isteyenlerin tercih ettiği bir dinlenme tesisidir. Yeme & içme hizmeti ile yolculuğa başlayan tesisimizde artık değerli misafirlerimize konaklama imkânı da sunuyoruz. 18 000 m2’ lik bir arazi üzerine kurulan tesisimizde minimal yaşam tarzını deneyimleyeceğiniz mobil evlerin yanı sıra, otel tipi standart oda imkânı; Türk ve Dünya mutfağına ait farklı lezzetler tadabileceğiniz fine dining restoranımız bulunuyor.

Gölevi Konaklama & Restaurant, “Doğayı koru” mottosundan yola çıkarak sürdürülebilirlik politikası ile bölgede öncü olmuştur. Ayrıca tesisimizde minik dostlarımız; evcil hayvanlarınız için de dinlenme, özgürlük ve eğlence imkânı sağlıyoruz. Gözünüz arkada kalmadan minik dostlarınız ile birlikte tatiller planlamak tesisimizde mümkün. İşe mola verip kısa tatiller planlayabileceğiniz göle sıfır tesisimizde, lüks ve ayrıcalıklı hizmet alabileceğiniz10 adet karavan tarzında dizayn edilmiş mobil ev ve 6 adet standart oda bulunmaktadır.


Deneyimli şeflerimiz, samimi, güleryüzlü profosyenel personelimiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla Sapanca Gölevi hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet vermektedir. Gölevi Dış iki ayrı mekana sahiptir. 5000 kişilik piknik alanı, Restaurant kapalı alanın da 500 kişi Cafe& Bar alanın da 150 kişiye kadar size dinlenirken eğlene bilme olanağı sunar. 3000 kişi kapasiteli düğün organizasyonları için 5 farklı mönü seçeneği sunmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanı sıra büyük otoparkımız sayesinde organizasyonunuza gelen konuklarınız park sorunu yaşamalarının da önüne geçmekteyiz.


logolar